Manufacturer of a wide range of products which include epe foam sheet roll and expanded polyethylene foam.
₹ 2350 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 2MM |
| Brand | Matrix |
| Material | EPE Foam |
| Color | White |
| Size/Dimension | 1.4 x 200 Mtrs |
| Usage/Application | Packaging |
| Width | 1.4Mtrs |
Minimum order quantity: 2 Piece
₹ 12 / Piece Get Latest Price
| Material | Polyurethane |
| Design Type | Roll |
| Size | 6 x 2 |
| Thickness | 1 mm |
| Width | 1200 mm |
| Length | 2400 mm |
| Density | 25 kg/m3 |
Minimum order quantity: 100 Piece
G.K Siddu (Owner)
Matrix Engineering Company
Ground Floor, No. 76, 9th Main Road, Nagarabhavi 1st Stage
Bengaluru - 560072, Karnataka, India