Pioneers in the industry, we offer pet strap roll and brown corner boards from India.
₹ 80 / Kg Get Latest Price
| Width | 15 mm |
| Color | Green |
| Usage/Application | Packaging |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 20 Kg
₹ 8 / Meter Get Latest Price
| Board Type | Paper Angle |
| Leg Length | 25x25 mm |
| Thickness | 2 mm |
| Length | 1000 mm |
| Edge Type | Plain |
| Usage | Pallet Edge |
Minimum order quantity: 1000 Meter
G.K Siddu (Owner)
Matrix Engineering Company
Ground Floor, No. 76, 9th Main Road, Nagarabhavi 1st Stage
Bengaluru - 560072, Karnataka, India