Pioneers in the industry, we offer pvc cling film and plain shrink films from India.
₹ 121 / Roll Get Latest Price
| Roll length | 100 m |
| Packaging Type | Roll |
| Color | Transparent |
| Thickness | As per Client request |
| Country of Origin | Made in India |
₹ 150 / Kg Get Latest Price
| Material | LDPE |
| Width | 100 mm |
| Form | Center Fold |
| Pattern | Plain |
| Roll Length | 200 m |
| Colour | Transparent |
| Usage | Retail Pack |
Minimum order quantity: 1000 Kg
G.K Siddu (Owner)
Matrix Engineering Company
Ground Floor, No. 76, 9th Main Road, Nagarabhavi 1st Stage
Bengaluru - 560072, Karnataka, India