Our range of products include ldpe stretch film and silage stretch film.
₹ 135 / Kg Get Latest Price
| Width | 500 mm (20 inch) |
| Length | 150 m |
| Type | Hand Stretch Film |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 5 Kg
₹ 150 / Kg Get Latest Price
| Width | 500 mm |
| Packaging Type | Roll |
| Color | White |
| Yield | 500Mtrs |
| Features | Packaging |
| Type | Roll |
| Usage/Application | store silo,hay and corn |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 100 Kg
G.K Siddu (Owner)
Matrix Engineering Company
Ground Floor, No. 76, 9th Main Road, Nagarabhavi 1st Stage
Bengaluru - 560072, Karnataka, India